KÉSZ - Civil evangelizációs egyesület
iroda@keesz.hu | +36 1 328 0164
Látnivalók keresése
Dunakeszi csoport

Csoportunk 1999. október 14-én alakult meg Szabó József László alagi plébános atya javaslatára és támogatásával 25 taggal. A közösség felöleli egész városunkat, de székhelye az alagi plébánia épületében van. Fennállásunk alatt számos nagysikerű kulturális és tudományos ismeretterjesztő programmal gazdagítottuk Dunakeszit, melyek keretében országosan ismert és elismert emberek tették tiszteletüket városunkban. Fő tevékenységünk előadások, kiállítások szervezése, valamint tevékeny részvétel a város keresztény közösségeit összefogó programok (pl. bál, jótékonysági gyűjtések) megvalósításában. Csoportunk együttműködik több helyi civil szervezettel. Nagy hangsúlyt helyezünk a KÉSZ ökumenikus küldetésének megvalósítására, ennek keretében rendszeresen szervezünk ún. kerekasztal-beszélgetéseket, illetve ünnepeinket közösen is megüljük.
 

alakulás ideje: 1999. október 14.
csoportelnök: dr. Lakatos István Antal
elérhetőség: drlakatosistvan[kukac]gmail.com
székhely: 2120 Dunakeszi, Kápolna utca 12.

csoportlétszám: 51–75 fő között
Facebook-oldal: ITT
Szervezett programok
Az oldal sütiket használ működéséhez. Az oldal használatával elfogadja adatvédelmi szabályzatunkat.